PROVOZOVATEL KULTURADOKSY.CZ
PÁTEK 6.11.2020

Corpus Christi

20.30 hod, Polsko, 115 min Drama
Režie:Jan Komasa
Hrají:Bartosz Bielenia, Aleksandra Konieczna, Eliza Rycembel, ...
SOBOTA 7.11.2020

Léto 85

20.30 hod, Francie, 100 min Drama
Režie:François Ozon
Hrají:Félix Lefebvre, Benjamin Voisin, Philippine Velge, ...
NEDĚLE 8.11.2020

Fenomén autismus - v práci

20.30 hod, ČR Dokumentární
Režie:Miroslav Janek
PONDĚLÍ 9.11.2020

Havel

20.30 hod, Česko, 105 min Drama / Životopisný
Režie:Slávek Horák
Hrají:Viktor Dvořák, Aňa Geislerová, Martin Hofmann, ...
ÚTERÝ 10.11.2020

Psí láska

20.30 hod, Česko, 76 min Dokumentární
Režie:Linda Kallistová Jablonská
STŘEDA 11.11.2020

Jimmy P.

20.30 hod, Francie / USA, 117 min Drama
Režie:Arnaud Desplechin
Hrají:Benicio Del Toro, Mathieu Amalric, Gina McKee, ...
ČTVRTEK 12.11.2020

Frida Viva La Vida

20.30 hod, Itálie, 90 min Dokumentární
Režie:Giovanni Troilo
Hrají:Asia Argento
PÁTEK 13.11.2020

Krajina ve stínu

20.30 hod, Česko, 135 min Drama / Historický
Režie:Bohdan Sláma
Hrají:Magdaléna Borová, Stanislav Majer, Csongor Kassai, ...
SOBOTA 14.11.2020

Corpus Christi

20.30 hod, Polsko, 115 min Drama
Režie:Jan Komasa
Hrají:Bartosz Bielenia, Aleksandra Konieczna, Eliza Rycembel, ...
NEDĚLE 15.11.2020

Mlsné medvědí příběhy

16.00 hod, Česko, 45 min Animovaný / Rodinný / Povídkový
Režie:Alexandra Májová, Kateřina Karhánková
Hrají:Lukáš Příkazký, David Novotný, Jan Vondráček, ...
NEDĚLE 15.11.2020

Tajemní impresionisté

20.30 hod, Itálie, 90 min Dokumentární
Režie:Daniele Pini
PONDĚLÍ 16.11.2020

Berani

20.30 hod, Island / Dánsko, 93 min Drama
Režie:Grímur Hákonarson
Hrají:Sigurður Sigurjónsson, Theodór Júlíusson, Charlotte Bøving, ...
ÚTERÝ 17.11.2020

Havel

20.30 hod, Česko, 105 min Drama / Životopisný
Režie:Slávek Horák
Hrají:Viktor Dvořák, Aňa Geislerová, Martin Hofmann, ...
STŘEDA 18.11.2020

Genesis

20.30 hod, Kanada, 130 min Drama
Režie:Philippe Lesage
Hrají:Noée Abita, Paul Ahmarani, Brett Dier, ...
ČTVRTEK 19.11.2020

Neviditelné

20.30 hod, Francie, 102 min Komedie
Režie:Louis-Julien Petit
Hrají:Fatsah Bouyahmed, Audrey Lamy, Déborah Lukumuena, ...
PÁTEK 20.11.2020

Víkend na chatě

20.30 hod, Finsko, 118 min Komedie / Drama
Režie:Jenni Toivoniemi
Hrají:Emmi Parviainen, Laura Birn, Christian Hillborg, ...
SOBOTA 21.11.2020

Pacient nula (festivalový název)

19.00 hod, Kanada, 97 min Muzikál
Režie:John Greyson
Hrají:John Robinson, Normand Fauteux, Von Flores, ...
NEDĚLE 22.11.2020

Ermitáž – síla umění

20.30 hod, Itálie, 90 min Dokumentární
Režie:Michele Mally
Hrají:Toni Servillo
PONDĚLÍ 23.11.2020

K2 vlastní cestou

20.30 hod, Česko, 100 min Dokumentární
Režie:Jana Počtová
Hrají:Klára Kolouchová
ÚTERÝ 24.11.2020

Krajina ve stínu

20.30 hod, Česko, 135 min Drama / Historický
Režie:Bohdan Sláma
Hrají:Magdaléna Borová, Stanislav Majer, Csongor Kassai, ...
ČTVRTEK 26.11.2020

Druhá strana naděje

20.30 hod, Finsko / Německo, 98 min Drama / Komedie
Režie:Aki Kaurismäki
Hrají:Sakari Kuosmanen, Kati Outinen, Tommi Korpela, ...
PÁTEK 27.11.2020

Staříci

20.30 hod, Česko / Slovensko, 85 min Drama / Road movie
Režie:Martin Dušek, Ondřej Provazník
Hrají:Jiří Schmitzer, Ladislav Mrkvička, Dušan Kaprálik, ...
SOBOTA 28.11.2020

Země medu

20.30 hod, Makedonie, 87 min Dokumentární
Režie:Tamara Kotevska, Ljubomir Stefanov
NEDĚLE 29.11.2020

Caravaggio - Duše a krev

20.30 hod, Itálie, 90 min Dokumentární
Režie:Jesus Garcès Lambert
Hrají:Marigliano Emanuele

Režie:
Hrají:
Jazyk:
Cena:

Rezervace vstupenek

Počet vstupenek:
Jméno a příjmení:
E-mail:
Poznámky k rezervaci: