PROVOZOVATEL KULTURADOKSY.CZ

Obscenita ve filmu

30.5. hod.
30.5.2015

Obscenita ve filmu

U příležitosti Přehlídky (nově zdigitalizovaných) filmů Ingmara Bergmana, která probíhá v Doksech již od loňského roku, se v kině Máj uskuteční v sobotu 30. května od 17.30 hodin komponovaný pořad s ukázkami z filmů a projekce Bergmanovy slavné Persony.

celý článek
27.4.2015

Předprodej na Drama před kamerou byl zahájen

V Doksech a v České Lípě byl zahájen předprodej na Ozvěny filmového festivalu Outdoor Films, které se v Doksech konají poprvé pod názvem DRAMA PŘED KAMEROU.


Cenové zvýhodněné vstupenky si můžete do čtvrtka 7. května zakoupit v Infocentru města Doksy a v Reynkově knihkupectví v Moskevské ulici v České Lípě.

celý článek
29.3.2015

DRAMA PŘED KAMEROU – ozvěny filmového festivalu Outdoor Films

V sobotu 9. května se divákům kina Máj v Doksech v rámci akce DRAMA PŘED KAMEROU představí dva velikáni české a slovenské dokumentaristiky - Steve Lichtag a Pavol Barabáš. Od každého z nich budou ve dvou blocích promítnuty tři filmy.

celý článek
27.2.2015

Předprodej na Expediční kameru zahájen

V Doksech a v České Lípě byl zahájen předprodej na filmový festival Expediční kamera, který již popáté představí ty nejlepší dokumentární filmy s outdoorovou tematikou.

 

Cenové zvýhodněné vstupenky si můžete do pátku 13. března zakoupit v Infocentru města Doksy a v Reynkově knihkupectví v Moskevské ulici v České Lípě.

celý článek
30.12.2014

PF 2015

Radostný rok 2015, prožitý v klidu a míru,
a samozřejmě co nejvíce nezapomenutelných kulturních zážitků v kině
Vám přeje Vaše kino Máj.

celý článek
23.12.2014

Přání kina Máj

Krásné Vánoce Vám všem, tedy všem svým pravidelným divákům, věrným příznivcům, laskavým podporovatelům i milým sympatizantům přeje Vaše kino Máj.

celý článek
24.10.2014

Na fasádě se již finišuje...

Toto je pohled na první zcela již dokončenou stěnu kina. Ostatní se ještě skrývají pod plachtami...

celý článek
1.10.2014

Na co se můžete těšit v nově zrekonstruovaném kině

(Text pro dokský Zpravodaj na říjen 2014)
V době, kdy budete číst tyto řádky, mělo by být již Hubáčkovo kino do nového a teplejšího oděvu oblečeno úplně a s dokončenou novou a zateplenou střechou se bude na Doksy dívat novými okny a dveřmi. Do konce října by mělo mít hotovou i novou fasádu, jak všichni doufáme, a tak bychom se mohli již začátkem listopadu dočkat prvních projekcí.

celý článek
17.9.2014

Fotografie z rekonstrukce kina z 12.9.

Právě probíhalo zateplování fasády minerální vatou a přípravy k výměně posledních oken na štítu budovy.

celý článek
25.8.2014

Fotografie z probíhající rekonstrukce kina

Zde se můžete podívat na několik fotografií z příprav a průběhu červencové a srpnové rekonstrukce kina:
 

celý článek
1.7.2014

Letní rekonstrukce kina Máj, podzimní projekce a festivaly

Jak už jistě mnozí z vás vědí, v letních měsících tohoto roku proběhne v kině Máj 1. a 2. etapa jeho rekonstrukce. Nová střecha a kompletní zateplení, jehož součástí bude i výměna všech oken a dveří, tak bude největším stavebním zásahem do exteriéru kina od jeho stavby v roce 1963. Výsledkem těchto 2 etap rekonstrukce by mělo být nejen to, že do kina přestane při silných deštích zatékat, ale především významná úspora energií při jeho vytápění.

celý článek